KONST / Litografier / Färglitografi 10638098
nr 1063 8098
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Gösta Gierow (f. 1931), 21/60, signerad, -95, motivet: 38x25
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:22:01
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
17 okt
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow